STYRELSEN

Ordförande
Emma Samuelsson
ordf_ask@stud.slu.se

Vice Ordförande
Jonna Österbäck
vice_ask@stud.slu.se

Kassör
Charlotta Norderyd
kass_ask@stud.slu.se

Sekreterare
Mollie Wahlgren
sek_ask@stud.slu.se

SLUSS-representant
Olivia Norderfors Andersson & Måns Hagander
sluss_ask@stud.slu.se

Studiesocialt ansvarig 
Vilma  Gustafsson
stud_ask@stud.slu.se

Registeransvarig 
Karin Sturesson
reg_ask@stud.slu.se

Informationsansvarig
Lina Törnqvist
info_ask@stud.slu.se

Utskott 

International committee
Freya Saidin, frsa0003@stud.slu.se

tradU, traditionsutskottet
Anton Wallenstad, anwd0004@stud.slu.se 

Småttingkommittén
Generaler: Johanna Kvarnheden, Johanna Jacobsson & Emma Olsson, smgen_ask@stud.slu.se

AFK, Alnarps festkommitté

afk_ask@stud.slu.se

Klubbmästarinna: Matilda Åkesson, maak0011@stud.slu.se

 

Odlingsutskottet

Isak Källström, Ikka0001@stud.slu.se

 

Hantverksutskottet

Jessica Lorentzsson, jalo0004@stud.slu.se

 

Uniformsutskottet

Måns Hagander, Lova Hambraeus & Emma Olsson, Uniform_ask@stud.slu.se

 

Krokiutskottet

Nora Juneholm, nolm0001@stud.slu.se

 

Alnarpsbandet

Marcus Holmström, msom0008@stud.slu.se

 

Filmklubben

Moa Lagerström, moom0004@stud.slu.se

 

Alnarpsspexet

Sara Hvit, sahv0001@stud.slu.se

Programråd 

Larkrådet

Ordförande: ordf_lark@stud.slu.se

 

Kassör: kass_lark@stud.slu.se

 

Programrepresentant: prog_lark@stud.slu.se

Kommunikatör: komm_lark@stud.slu.se (Olivia Norderfors)

 

 

Lingrådet

Ordförande: ordf_ling@stud.slu.se (Therese Malmberg Morales)

 

Kassör: Kass_ling@stud.slu.se (vakant)

 

Programrepresentant: prog_ling@stud.slu.se (Helena Gredvall)

 

Kommunikatör: info_ling@stud.slu.se (Vilma Gustafsson)

 

Representant för ling-dagen: Therese Malmberg Morales, lingdagen@gmail.com

 

Tringrådet

Ordförande: ordf_tring@stud.slu.se (Jill Streimert)

 

Kassör: kass_ask@stud.slu.se (vakant)

 

Programrepresentant odling: prog_tringodling@stud.slu.se (Dorsa Joulaei)

 

Programrepresentant design: prog_tringdesign@stud.slu.se (vakant)

 

Representant för Branschdag Trädgård: Dorsa Joulaei

 

Hortonområdet

Ordförande: ordf_hort@stud.slu.se (Felicia Edman)

 

Kassör: kass_hort@stud.slu.se (vakant)

 

Programrepresentant: prog_hort@stud.slu.se (vakant)

 

 

Befattningar

Studentrepresentant lärarförslagsnämnden

Jill Streimert, jist0002@stud.slu.se 

Kårmarsalk

Carolina Sandberg, casg0008@stud.slu.se

 

Cermonimästarinna

Anna Håstadius, anhs0005@stud.slu.se

 

Fanbärare

Lova Hambraeus, lohs0001@stud.slu.se

 

Kårfotografer

Therese Malmberg Morales, Mollie Wahlgren, Johanna Mårtensson, foto_ask@stud.slu.se

 

KSN

Ordförande: Moa Lindström, moom0003@stud.slu.se

ASK-representant: Carolina Sandberg, casg0008@stud.slu.se

ASK-representant: Isak Källström, Ikka0001@stud.slu.se